KURUMSAL SATIŞ
Enter Spor Mlz. Tic. AŞ. bünyesinde bulundurduğu ve tedarik ettiği markalar ile öncelikle bölgesinde daha sonra tüm Türkiye’de adından sıkça söz ettirmektedir.

30 yıldır sektörde var olmanın verdiği güven ve hizmet anlayışı ile birçok firma, kurum, kulüp ve kuruluşa sorunsuz ürün tedariği sağlamaktadır. (Bkz: Referanslarımız)

150.000 adeti aşkın güncel stoğu ile toplu alımlarda bile aynı gün kargo hizmeti veren nadir firmalardan biridir. Kendi bünyesindeki depoları, baskı merkezi, tasarım stüdyosu ile uzman ekibi sayesinde birçok kente spor sektöründe sorunsuz hizmet götürmektedir.

Bu sebeple her yıl tüm liglerden farklı branşlarda performans sergileyen kulüp, okul, resmi kurum, özel sektör, spor okulları, turnuvalar gibi büyük ve ciddi organizasyonlarda ENTER SPOR ‘u tercih etmektedir.

NIKE TAKIM SPORLARI Türkiye ana tedarikçisi olan ENTER SPOR, 1650 m2 lik Futbol Merkezi, tecrübeli insan kaynağı ve tesisleri ile ihtiyacınız olan tüm spor malzemelerini SAMURAY SPOR güvencesi ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

İnternet Satış Ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için en uygun ürünleri, ilk elden alabileceğiniz en uygun fiyatlar ile sunmak için bekliyor.

Talebiniz ve projeniz ne olursa olsun ENTER SPOR avantajlarından yararlanmak için bizi arayın.

Siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermekten onur ve mutluluk duyarız.

Bizlere aşağıdaki iletişim kanallarının herhangi birinden ulaşabilirsiniz.

tel: 0850 201 44 41 (İnternet Satış Ekibini isteyiniz.)
fax: 0262 332 24 24 (İnternet Satış Ekibine iletiniz.)
e-posta: kurumsalsatis@enterspor.com
whatsApp: 0532 221 66 35
facebook: fb.com/enterspor

TOPLU ALIM İÇİN NE YAPMALIYIM?

İlk olarak sitemizden beğendiğiniz ürünün tüm bedenlerinin stoklarımızda göründüğünden emin olunuz.
Daha sonra tercih ettiğiniz ürünün kodunu, beden taleplerinizi varsa baskı (logo, reklam, isim vb.) detaylarını kurumsalsatis@enterspor.com adresine mail atınız.
İnternet Satış Danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek talebinizi en hızlı şekilde yanıtlayacaktır.
Bu taleplerinizde vereceğiniz her detay isteğinizi doğru anlamamız ve size en pratik çözümü sunmamız için bize yol gösterecektir.